Kochani


Będzie Nam niezmiernie miło jeżeli poświęcicie chwilkę na wypełnienie poniższej ankiety.

Pamiętajcie, im dokładniej ją wypełnicie tym lepiej będzie Nam się pracowało i mniejsze prawdopodobieństwo, że coś przeoczymy.

Także zróbcie sobie herbatkę lub kawkę, usiądźcie i na spokojnie wypełnijcie ankietę.

Fajnie będzie jeżeli dokładnie wypełnicie ostatni punkt tej ankiety.

Z góry serdecznie dziękujemy za udostępnienie informacji ‐ makijażystki, florystki, fryzjerzy i inny wykonawcy będą Wam na pewno dozgonnie wdzięczni.

A teraz nie przedłużając zapraszam do wypełniania.

Możecie podać też ich nr telefonów, czasami w dniu ślubu Wy nie jesteście w stanie odebrać telefonu, wtedy dzwonię do świadków.

Jeżeli mielibyście jakieś jeszcze uwagi /propozycje co do przygotowań/błogosławieństwa to śmiało piszcie

Wpiszcie dokładny adres gdzie odbędzie się ślub (kościół, plener) Oraz godzinę o której jest ceremonia.

Napiszcie, jeśli ma być chór, skrzypce, czytanie przez bliską osobę itp.

Jeśli wchodzicie razem i ksiądz wychodzi aby Was przywitać ‐ poczekajcie parę sekund (niech zrobi się przerwa pomiędzy Wami, a księdzem). Nie chcemy aby Was zasłonił podczas wejścia Odnośnie ślubu, najważniejsze jest także dla nas, abyście podczas chwili gdy ksiądz związuje Was stułą ‐ stanęli całkowicie naprzeciwko siebie (nie w stronę do księdza). Przysięgę składajcie ‐ patrząc sobie w oczy!

Napiszcie jeżeli goście będą w Was czymś rzucać – konfetti, ryż, pieniążki. Czy będą gołębie.

Jesteśmy z Wami przez część czasu poświęconego na życzenia, dlatego poproście wcześniej Rodziców, aby jako pierwsi składali Wam życzenia. Później jedziemy na salę, aby sfotografować wszystkie detale przygotowane przez Was na sali.

Podajcie dokładny adres sali, to pozwoli uniknąć pomyłki. Możecie podać również adres internetowy

Podajcie przybliżone godziny poszczególnych wydarzeń na Waszym weselu: - przywitanie na sali - pierwszy taniec - podziękowania dla rodziców - krojenie tortu - oczepiny - inne przewidziane atrakcje

Proszę wziąć pod uwagę, że nie zawsze jest możliwość wykonania takiego zdjęcia w danym miejscu. Jeżeli zdecydowali byście się na zdjęcie pod kościołem / USC / sala balowa, upewnijcie się, że jest tam wystarczająca ilość miejsca aby ustawić wszystkich gości.

Podczas całej ceremonii jak i wesela będziemy wykonywać różne zdjęcia, zarówno spontanicznie, jak i na życzenie. Poniższa lista dotyczy jedynie klasycznych, pozowanych zdjęć grupowych, wykonywanych w określonym momencie. Może ona oczywiście ulec rozszerzeniu, już w dniu ceremonii, jednakże powinniście umieścić na tej liście te zdjęcia, które z pewnością mają być wykonane, tak abyśmy w dniu ceremonii, w wyniku nieodłącznego zamieszania, o nich nie zapomnieli.

Prezentując efekt naszej pracy na stronie, chcielibyśmy podzielić się informacją, kto miał zaszczyt pracować i tym samym tworzyć Wasz Piękny Dzień. Jeśli macie ochotę możecie podzielić się z nami i naszymi czytelnikami.